Skontaktuj się ze mną!
Obserwuj mnie!

Twoje obecne okoliczności nie określają, dokąd możesz dojść; po prostu określają, gdzie zaczynasz.

Mam wrażenie, że jestem napędzana energią słoneczną i ludzką, którą dostaje podczas kontaktu z moimi podopiecznymi.

Uwielbiam szukać szarości w tym nieco biało – czarnym świecie i widzieć szczery uśmiech kiedy dochodzimy do ważnych wniosków. W swojej praktyce robię miejsce na naukę, coaching, psychologię, mindfulness, jogę, psychodietetykę, ale również duchowość czy aromaterapię bo bardzo pokornie podchodzę do życia i staram się jak najszerzej opiekować swoimi podopiecznymi. Wierzę, że całościowe spojrzenie na ludzi daje siłę do zmian i zrozumienie, które prowadzi do pięknych rezultatów.

Nazywam się Kinga i jestem dietetyczką oraz psychodietetyczką.

Ukończyłam kierunki związane z żywieniem człowieka i dietetyką na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie oraz Uniwersytecie Kraju Basków w Vitorii, a także podyplomowe studia Psychodietetyczne na WSB Gdańsk.

Od zawsze kochałam jedzenie, ale przez pewien czas miałam z nim bardzo niezdrową relację. Wiele lat zmagałam się z błędnym kołem odchudzania i kompulsywnego objadania się. Przechodziłam z restrykcji w totalny brak kontroli i nie umiałam poradzić sobie z natrętnymi myślami o jedzeniu, które rujnowały moje życie na każdej płaszczyźnie.

W końcu, po 7 latach zmagań z zaburzeniami odżywiania i zaburzoną relacją z jedzeniem, wyszłam na prostą i teraz pomagam innym. Dzięki swoim doświadczeniom doskonale rozumiem czym jest lęk przed przytyciem, ciągłe liczenie kalorii i poczucie bycia grubą. Wiem też, że da się z tego wyjść i cieszyć się pełnią życia, w której nie ma miejsca na ciągłe zastanawianie się nad jedzeniem. Życia w którym wyborów żywieniowych dokonujemy tak samo intuicyjnie i naturalnie jak to czy dzisiaj masz umyć zęby czy też nie.

Ciągle się rozwijam i uczę, aby móc pomagać osobom, które tego potrzebują. 

Prywatnie mieszkam w NYC, kocham podróżować i jestem największą na świecie psią mamą bez własnego psa.

Relaksuję się przy nauce, gotowaniu i podziwianiu sztuki, a w wolnych chwilach śpiewam i występuję.

Na czym opieram swoją pracę?

Przede wszystkim na sprawdzonym programie, który powoli przeprowadzi Cię od punktu, w którym się znajdujesz, do życia bez objadania się i ze zdrową relacją z jedzeniem.

Cała moja działalność ma na celu propagowanie samoakceptacji, budowanie pewności siebie bez względu na numerek na wadze oraz naukę regulacji emocji w innym sposób niż jedzenie.

Skupiam się na edukacji żywieniowej, w której bardziej niż sztywnych jadłospisów, możesz spodziewać się pracy nad wyczuwaniem i reagowaniem na sygnały sytości i głodu, pracy nad przekonaniami, które wpływają na Twoje zachowania żywieniowe i pracy nad łamaniem sztucznych zasad żywieniowych, których nabawiliśmy się w wyniku przebywania w kulturze diet i ciągłego podążania za mniejszym numerkiem na metkach ubrań.

Podczas konsultacji omawiamy także nadmierną kontrolę ciała, zarówno unikanie, jak i przesadne sprawdzanie ciała, perfekcjonizm czy niską samoocenę, ponieważ te czynniki odgrywają znaczącą rolę w kompulsywnym objadaniu się.

Wydawać by się mogło, że jest tego dużo, ale przy dobrym tempie i dobrze ustalonej strategii, pokonanie kompulsywnego objadania się jest jak zniszczenie domku z kart. Jestem tu po to, żeby pomóc Ci wyciągnąć karty spod spodu i pożegnać problem raz na zawsze.

Wesprę Cię w Twojej drodze do wolności i zadbam o bezpieczne miejsce, w którym razem odkryjemy Ciebie na nowo. Twoją wersję samej siebie bez zaburzeń, z pasjami, chęcią życia i uśmiechem na twarzy.

Zapisz się na konsultacje.